ROLETY

Chronią przed słońcem i podkreślają charakter okiennej dekoracji. Co sezon pojawiają się nowe wzory i kolory, przez co są coraz atrakcyjniejsze i bez trudu można je dopasować do wystroju każdego wnętrza. 
Na życzenie klienta świadczymy fachowe usługi montażu karniszy, rolet oraz kompletnych aranżacji okien.
ROLETY RZYMSKIE
 
Można uszyć z dowolnej tkaniny. Po podciągnięciu, układają się w regularne poziome fałdy, które całkowicie się rozprostowywują, gdy opuścimy roletę. Mechanizm posiada rzep do którego jest przyczepioana tkanina, co daje możliwość zmiany materiału i ułatwia pranie.

 ROLETY AUSTRIACKIE ORAZ LONDYŃSKIE
 
Zdecydowanie bardziej dekoracyjne. Różnią się sposobem marszczenia tkaniny. Po ich podciągnięciu powstają dekoracyjne bufki, które nadają wnętrzu romantyczny charakter.

PANELE
 
Duże okna, coraz częściej zasłaniane są panelami, znanymi również pod nazwą ekranów albo storów japońskich. Tworzą je szerokie pasy tkaniny, przesuwające się po wielotorowej szynie. Mogą również pełnić funkcję ścianek działowych, nadając pomieszczeniu nową funkcję.

ROLETY DZIEŃ - NOC
 
Skonstruowane są taki sposób by zadowolić wielbicieli żaluzji i zwolenników rolet. To nowoczesne osłony okienne, z ciekawym rozwiązaniem zaciemniania pomieszczenia. Tkanina  zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów przepuszczających światło, lub je zatrzymując.
PLISY
 
Znane też jako żaluzje plisowane. To nowoczesna najbardziej uniwersalna osłona okien, której zasadniczym elementem jest materiał zwijany w harmonijkę. Są dobrym rozwiązaniem w oknach niewielkich kształtów i nietypowym kształcie: koła, trójkąta, trapezu. Dostępne w szerokiej palecie wzorów i kolorów.
MOSKITIERY
 
To jedyny, w 100% skuteczny sposób zabezpieczenia przed wszelkimi insektami. Wykonywane są na wymiar i pasują do okien PCV, aluminiowych oraz drewnianych. Montaż odbywa się bezinwazyjnie.